Nowe podręczniki - harmonogram

Harmonogram wprowadzania bezpłatnego dostępu do podręczników, materiałów edukacyjnych oraz materiałów ćwiczeniowych, przeznaczonych do obowiązkowych zajęć edukacyjnych z zakresu kształcenia ogólnego uczniom szkół podstawowych.

ROK SZKOLNY 2015/2016

Klasa I - Bezpłatny podręcznik otrzymany ze szkoły; Dotacja na podręcznik lub materiał edukacyjny do j. obcego nowożytnego; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa II - Bezpłatny podręcznik zapewniony przez MEN; Dotacja na podręcznik lub materiał edukacyjny do j. obcego nowożytnego; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa III - Możliwość dofinansowania kosztów zakupu podręczników w ramach rządowego programu ”Wyprawka szkolna”.

Klasa IV - Dotacja na podręczniki lub materiały edukacyjne; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa V i Klasa VI - Bez zmian

ROK SZKOLNY 2016/2017

Klasa I i Klasa II - Bezpłatny podręcznik otrzymany ze szkoły. Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa III - Bezpłatny podręcznik zapewniony przez MEN; Dotacja na podręcznik lub materiał edukacyjny do j. obcego nowożytnego; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa IV - Podręczniki lub materiały edukacyjne otrzymane ze szkoły; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa V - Dotacja na podręczniki lub materiały edukacyjne; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa VI - Bez zmian

ROK SZKOLNY 2017/2018

Klasa I - Bezpłatny podręcznik zapewniony przez MEN; Dotacja na podręcznik lub materiał edukacyjny do j. obcego nowożytnego; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa II i  Klasa III - Bezpłatny podręczik otrzymany ze szkoły. Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa IV i Klasa V - Podręczniki lub materiały edukacyjne otrzymane ze szkoły. Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa VI i Klasa VII - Dotacja na podręczniki lub materiały edukacyjne. Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Listopad 2018